Новини індустрії

Шведські сегменти теплових насосів та кондиціювання повітря стабільно зростають. Ринковий звіт, представлений Per Jonasson з Шведської Асоціації Виробників та Постачальників Холодильного Обладнання та Теплових Насосів SKVP доводить, що на розвиток кондиціонерної та охолоджувальної галузі Швеції впливає Європейська Директива з Регулювання Пофлюорованих Газів, а також підвищений споживацький попит і прагнення до комфорту. Основним драйвером національного ринку теплових насосів є економія витрат та електричної енергії.

Німеччина – Федеральна Спілка Коминярських Фахівців Німеччини ZIV та Федеральна Спілка Опалювальної Промисловості Німеччини BDH оприлюднили інформацію щодо кількості робочих центральних теплогенераторів всередині країни у 2017 році.

Вперше, кількість інстальованих теплових насосів у Німеччині перевищила позначку 1 млн. систем, що становить 5% від загальної кількості майже 21 млн. центральних теплогенераторів. У 2017 році продаж опалювальних теплових насосів у країні зріс на 17% до позначки 78.000 систем. Manfred Greis, президент спілки BDH, зокрема зазначив: “Вже протягом трьох років ми спостерігаємо непропорційне зростання продажу теплових насосів, мільйон систем можна вже розглядати як справжній ринковий прорив цієї енергоефективної технології“.

Майже третина всіх дефектів та інших виходів з ладу теплових насосів вважаються невиправними. У Німеччині, наприклад, витрати на усунення всіх недоліків дорівнюють безмаль €13.500, що є висновком опитування експертного середовища, проведеного Дослідницьким Інститутом в Галузі Будування.

Дослідження за дорученням Федеральної Спілки Забудовників BSB аналізує частоту виникнення помилок підчас проектування та конфігурування теплових насосів, а також надає практичні рекомендації та поради щодо покращення якості будівництва.

Бельгія: Провідні галузеві та ринкові гравці відсвяткували в середині поточного тижня інсталяцію 10–міліонного теплового насосу в Європі.

Урочиста подія, де було відзначено цю без перебільшення епохальну подію, відбулася 6 грудня в Брюсселі за організації Європейської Асоціації Виробників в Постачальників Теплових Насосів EHPA та за спонсорства компанії Carel.

Німеччина: Пан-Європейська конференція фахівців з теплових насосів знов проходитиме у Нюрнберзі у жовтні цього року із свіжим поглядом на всі аспекти промислових та комерційних аплікацій теплових насосів.

Сполучені Штати/Канада: Більш ніж 25,000 теплових насосів виробництва Carrier та Bryant було відкликано з ринку через небезпеку потенційних пожежних ризиків.

Відкликання стосується систем Carrier Greenspeed та Bryant Evolution Extreme потужністю 2, 3, 4 та 5 тон, що реалізуються на території США і Канади.

Німеччина: Бундесканцлерка Dr. Angela Merkel закликала власників будинків активніше користуватися існуючими програмами стимуляції та підтримки переходу на альтернативні джерела енергії з метою оперативнішої заміни застарілих опалювальних систем.

Зокрема, у своєму новому відео подкасті Пані Merkel вказує на Програму Санації Житлових Об’єктів за підтримки Банку Розвитку Німеччини та Федерального Уряду країни, що забезпечує субсидії в розмірі до €5000 за модернізацію системи опалення.

Європа: Європейський Парламент та Комісія погодилися з необхідністю перегляду маркування енергоефективності, що замінить існуюче маркування від A+++ до G на більш зрозуміле від A до G.

Ініціатива спрямована на підвищення загального сприйняття та розуміння енергетичного маркування та допомогу замовникам у більш поінформованому виборі технологічного рішення. Захід також супроводжуватиметься впровадженням відкритої бази даних, що має полегшити порівняння енергоефективності побутового обладнання.

Італія: На тлі глобального виведення з ринку гідрофторвуглецевих холодильних агентів, цьогорічний Європейський Семінар з питань новітніх охолоджувальних та кліматичних технологій набуває особливого значення.

Захід, що відбудеться 9-10 червня 2017 року у Міланському Політехнічному Університеті, 17-та Європейська Конференція з останніх технологічних розробок у галузі охолодження та кондиціювання повітря фокусуватиметься на правилах та нормах стосовно пофлюорованих газів, а також передових екологічно безпечних холодоагентних альтернатив.

Німеччина: У спільній заяві керівники та очільники професійних асоціацій на ринку теплових насосів сформулювали майбутньому федеральному уряду країни свою об’єднану загальногалузеву позицію.

Федеральна Спілка Виробників та Постачальників Теплових Насосів BWP та її члени закликають політиків до відповідної реакції на висновки та рішення Паризької Кліматичної Конвенції, а також до дієвих заходів щодо переходу на альтернативні джерела енергії. Головною вимогою галузі є припинення дискримінації електрики на ринку теплової енергії.

Кількість сонячних опалювальних систем у Німеччині збільшилась у минулому році майже на 100.000 – у кінці 2016 року в експлуатації в країні знаходилось приблизно 2,2 млн. систем опалення на сонячних колекторах.

Інформацію надано Федеральною Унією Німецької Опалювальної Промисловості (BDH) та Федеральною Унією Сонячної Галузі (BSW-Solar).

“Перехід на альтернативні джерела енергії в сегменті опалення продовжується, однак темпи мають усі передумови для підвищення“, наголошує Carsten Körnig, генеральний директор BSW-Solar. Показники продажу сонячних колекторів у 2016 році зменшились на 8% у порівнянні з попереднім роком.

Використання геотермальної теплоти в Німеччині неухильно поширюється, про що свідчать останні експлуатаційні показники до Програми Ринкового Стимулювання MAP.

Федеральна Установа з Економіки та Експортного Нагляду Німеччини BAFA, що відповідає за ринкове просування геотермальних опалювальних систем потужністю до 100 кВт, посприяло минулого року реалізації близько 8500 систем, порівняно з вельми незначним показником 2015 року – приблизно 1900 інсталяцій.

Німеччина: Обсяги продажу теплових насосів в країні досягли рекордного рівня минулого року завдяки високим ставкам субсидій та жорсткішій енергетичній стратегії.

У відповідності до інформації Федеральної Торгівельної Асоціації Виробників та Постачальників Теплових Насосів BWP, продаж опалювальних рішень цього типу у 2016 році збільшився на 17% до позначки 66,500, що перевищує показник рекордного 2008 року.

2016 рік став свідком збільшення продажу теплових насосів ґрунтового типу на 21.8% до 20,700 систем, в той час як показник зростання продажу теплових насосів з повітряним джерелом енергії дорівнював 14.5% до позначки 45,800 систем.

Велика Британія: За деякими галузевими джерелами, сучасні національні будівельні стандарти все частіше спричиняють виникнення перегріву в будівлях, що не устатковані системами кондиціювання повітря.

У відповідності до нового дослідження, перегріті приміщення стають доволі поширеною в країні проблемою та призводить до непридатності помешкань для тривалого перебування, а також потенційно летальних випадків влітку.

Помірний клімат бритійських островів передбачає постійну увагу збоку національного житлового фонду до питання нагріву приміщень та утримання тепла.Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.