Новини Daikin

Як глобальний інноваційний лідер, Daikin постійно прагне до розробки нової продукції, що поєднує найвищу якість дизайну з високою продуктивністю з метою забезпечення достатнього тепла в будинках навіть підчас найхолодніших зим. Унікальна на ринку, геотермічна система Daikin Altherma 3 GEO суттєво піднімає конкурентну планку, інтегруючи холодильний агент R-32 з активним охолодженням та знімний компресор.

Нова серія теплових насосів Daikin Altherma 3 на холодильному агенті R-32 потужністю 11-14-16 кВт пропонує екологічно чисте рішення для опалення помешкання, поєднуючи новітню компресорну технологію Daikin з елегантним дизайном, відзначеним престижними нагородами.

Виведення на ринок нової серії Daikin Altherma 3 на холодоагенті R-32 потужністю 11-14-16 кВт розширює лінійку теплових насосів Daikin Altherma на R-32, доповнюючи існуючі типорозміри 4, 6 і 8 кВт з метою оптимізації вибору варіантів опалення та задоволення будь-яких індивідуальних потреб домовласників щодо комфорту та енергетичної ефективності.

Компанія Daikin розширює свою низькотемпературну спліт-серію теплових насосів Daikin Altherma 3 завдяки інтегрованому безнапірному баку ECH2O.

Розроблена на базі власної інноваційної технології Bluevolution компанії Daikin, серія Daikin Altherma 3 поєднує високоефективні компресори з холодильним агентом R32 з низьким показником Потенціалу Глобального Потепління GWP. Холодильний агент майбутнього R32 пропонує найбільш екологічно збалансовану альтернативу гідрохлорфторвуглецям з еквівалентними робочими показниками.

Італія: Компанія Daikin Italy випустила перше інтегроване рішення, що гібридно поєднує опалення приміщень, охолодження повітря методою прямого розширення та підготовку побутової гарячої води за допомогою холодильного агенту R32 із зниженим показником Потенціалу Глобального Потепління GWP.

Нова розробка HPU Hybrid + Multi інтегрує тепловий насос гібридного типу виробництва Daikin з зовнішнім блоком системи мульти-спліт серії Bluevolution, а також є першим технологічним рішенням з підготовки побутової гарячої води, що користується перевагами високоефективного холодильного агенту R32.

4 жовтня в Херсоні, 6 жовтня в Дніпрі, 10 жовтня у Львові та 12 жовтня у Вінниці, провідний світовий виробник кліматичного обладнання DAIKIN Europe N.V., за організаційного сприяння своїх українських дистриб’юторів, провів серію запланованих семінарів на тему ‘Економічне опалення на основі теплових насосів Daikin Altherma і спліт-систем для оптимального опалення’, призначених для власних дилерських організацій та незалежних опалювальних підприємств, що працюють на опалювальному ринку країни.

Комерційний конденсаторний блок Fusion виробництва J & E Hall, що є членом Групи компаній Daikin, став основним компонентом нової охолоджувальної системи у відомого італійського постачальника морозива.

Підприємство Gelato.Cool Ltd з міста Lincoln обрала систему JEH2-0400-L-3 для свого камерного холодильного приміщення, де зберігається морозиво-джелато.

Велика Британія: Система опалення, вентиляції та кондиціювання повітря на сонячній енергії виробництва Daikin забезпечує для бізнес підприємства з Dorset, що віддано ідеї розвитку поновлювальних джерел енергії, низькі експлуатаційні витрати та неперевершений рівень комфорту.

Daikin випускає замінник R404A в США

Понеділок, 17 Липня 2017

Сполучені Штати: Компанія Daikin America анонсує доступність тестових примірників нової холодоагентної суміші R407H для виробників комплексного обладнання ОЕМ, а також для модернізації систем на R404A та R22 на місцевому ринку.

За словами Daikin, примірники призначені для холодоагентних підрядників та дистриб’ютерів, що працюють з супермаркетами, закладами торгівлі харчовими продуктами, невеликими холодильними камерами та морозильниками, а також харчовими рітейлерами.

Сполучені Штати: Компанія DAIKIN Applied стала володарем престижної нагороди Frost & Sullivan Manufacturing Leadership Awards серед найбільш відомих світових виробників за свою інноваційну технологію Змінного Ступеню Стиснення VVR.

Технологія VVR, що інтегрована в нові чиллери Pathfinder з повітряним охолодженням виробництва DAIKIN, дозволяє компресору системи у будь-який момент спрогнозувати, або прорахувати, необхідну потужність та відповідно відрегулювати ступінь стиснення холодильного агенту. Як результат, продуктивність компресора оптимально відповідає поточним потребам, в той час як користувачі не витрачають додаткові гроші на надлишкове стиснення, що трапляється у 95% випадків.

Компанію DAIKIN Europe N.V. нагороджено першим сертифікатом за схемою HP Keymark за тепловий насос Altherma геотермального типу власного виробництва під брендами DAIKIN та Rotex.

HP Keymark є новою добровільною сертифікаційною програмою, запровадженою у 2016 році Європейською Асоціацією Виробників та Постачальників Теплових Насосів EHPA та Європейським Комітетом із Стандартизації CEN.

Система CEN Keymark для сертифікації продукції згідно з Європейськими стандартами є загальновідомою та доступною з 1992 року.

«Візьми і зроби!» – так лунатиме слоган Міжгалузевої Кліматичної Конвенції DAIKIN 2017 року, що відбуватиметься з 5 по 7 квітня 2017 року в Берлінському готелі Estrel.

© DAIKIN

Візьми і зроби – в сенсі спрощення підходів та концентрації на найважливіше. Спрощення також передбачає поєднання зусиль, тобто обмін досвідом та взаємний зв'язок усіх учасників процесу доконче необхідний. Своє бачення міжгалузевої взаємодії запропонують гостьові доповідачі заходу – представники спортивної промисловості та роздрібного сегменту, а також учасники двох панельних дискусій.

4 жовтня минулого року світовий кліматичний лідер DAIKIN провів у Токіо приватне шоу, протягом якого пресі було представлено нові побутові кондиціонери.

1 листопада 2016 року DAIKIN розпочав випуск кондиціонерів моделі UruSara 7 серії R не тільки з традиційним циркуляційним повітряним потоком, а також з вертикальним потоком повітря власної розробки для охолодження приміщень, що вже був застосований для опалення кімнат та інших помешкань. Нові системи було презентовано Kuniharu Yachi, менеджером Департаменту продажу кондиціонерів повітря та Toshiyuki Imanaka, провідним інженером Департаменту виробництва кондиціонерних систем.

Товариство DAIKIN Airconditioning Central Europe HandelsgmbH засновано у 1999 році як європейську торгівельну компанію провідного кліматичного виробника DAIKIN Industries із штаб-квартирою у Brunn am Gebirge, неподалік Відня.

Близько 230 співробітників з шести центрально- та східноєвропейських офісів – Brunn am Gebirge, Праги, Братислави, Будапешту, Загребу та Бухаресту – досягли в фінансовому 2015/2016 році показника обсягів продажу €154,7 млн. Представництва компанії у зазначених містах відповідають за продаж систем кондиціювання повітря у 15 країнах Центральної та Східної Європи – Австрії, Республіці Чехія, Словаччині, Угорщині, Румунії, Булгарії, Молдові, Словенії, Сербії, Хорватії, Боснії-Герцеговині, Македонії, Чорногорії, Косові та Албанії.

Daikin додає комфорту елітному готелю

Понеділок, 7 Листопада 2016

Велика Британія: Світовий кліматичний важковаговик DAIKIN забезпечує більш ніж 425 кВт кондиціонерної потужності лондонському ексклюзивному бутіковому готелю M by Montcalm, зведеному за £40 млн. в районі Shoreditch.

Спроектований під п’ятизірковий стандарт та відзначений рейтингом Дуже Добре згідно з Методою Оцінки Екологічної Ефективності та Рівня Енергоспоживання Будівель BREEAM, ця досить імпозантна споруда пропонує 269 готельних номерів на 17 поверхах.

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.