Новини Daikin

Брюссель. Наприкінці квітня 2022 року компанія Daikin Europe N.V. відзначила введення в експлуатацію нової сучасної виробничої лінії для виготовлення високоякісних теплових насосів «повітря-вода». Зазначена інвестиція створює близько 100 додаткових робочих місць на заводі Daikin в бельгійському місті Остенде і подвоїть потужність виробництва теплових насосів «повітря-вода» в порівнянні з поточним показником. Інвестиції є частиною п'ятирічного стратегічного плану компанії Daikin, який, серед іншого, призначений для задоволення зростаючого попиту на екологічні рішення для опалення в Європі.

ЯПОНІЯ: Як повідомлялось раніше, авторитетний глобальний кліматичний гігант Daikin має повідомити про рекордний чистий прибуток за минулий фіскальний рік, що закінчився 31 березня, завдяки значному підвищенню продажів у Північній Америці та Європі.

Брюссель, 8 квітня 2022 року – компанія Daikin Europe, світовий лідер у галузі систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, висловила свою підтримку нещодавно запровадженій ініціативі REPowerEU.

Компанія Daikin надала більш детальну інформацію про свою нову систему рекуперації тепла VRV 5, запуск якої запланований на липень, а також про розвиток технології змінного об'єму холодоагенту (VRV), вперше розробленої компанією Daikin 40 років тому.

Гібридна система теплового насоса Daikin Altherma, встановлена ​​на заміну застарілого газового котла підчас ремонту в одному з паризьких будинків, допомогла власнику значно заощадити гроші і суттєво підвищити ринкову рентабельність нерухомості.

БЕЛЬГІЯ: За ринковими джерелами, продажі теплових насосів в Європі в 2021 році відновилися після пандемії попереднього року з подальшим збільшенням ринку більш ніж на 25%.

Компанію Daikin в 2021 році визнано одним із 100 найкращих світових новаторів та установ у світі вже сьомий раз поспіль та 8-й раз загалом.

Brussels – Провідний кліматичний і опалювальний виробник Daikin Europe виводить на ринок тепловий насос Daikin Altherma 3 H MT, середньотемпературний гідроспліт, що забезпечує абсолютно нове рішення для щойно побудованих будинків і замінює забруднюючі навколишнє середовище бойлери.

"Амбітні інвестиції у виробничі потужності та науково-розробницькі дослідження дозволять світовому опалювальному і кліматичному лідеру Daikin Europe зміцнити своє ринкове та секторальне лідерство", наголошує Patrick Crombez, генеральний менеджер департаменту опалення та відновлюваних джерел енергії в Daikin Europe.

Сполучені Штати: Світовий кліматичний лідер Daikin, разом з п'ятьма іншими виробниками, співпрацюватиме з Міністерством Енергетики США для покращення продуктивності та енергоефективності теплових насосів для холодних кліматичних умов.

БЕЛЬГІЯ – Провідний кліматичний важковаговик Daikin презентує перший в світі високопродуктивний тепловий насос Altherma 3 R на холодоагенті R-32 типу спліт, що разом з опаленням та підготовкою побутової гарячої води, забезпечує також охолодження.

Німеччина має стати кліматично нейтральною через 24 роки. Мета програми 'Кліматична Нейтральність 2045' затверджена, але існує багато думок щодо способів її досягнення. Провідний світовий кліматичний та опалювальний виробник Daikin вимагає від нового федерального уряду чіткої прихильності до теплових насосів як ключової технології переходу на альтернативні джерела енергії.

Звіт про Сталий Розвиток Daikin 2021 року. Звіт про власну діяльність компанії значно сприяє розвитку екологічно безпечного суспільства.

БЕЛЬГІЯ: Авторитетний кліматичний виробник Daikin Europe додав опцію управління якістю повітря в приміщенні до своїх підлогових конвекторів теплового насоса Altherma.

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.