Прес-центр

Європейська асоціація теплових насосів (European Heat Pump Association - EHPA) опублікувала звіт, надав інформацію про політику оподаткування та її вплив на використання теплових насосів у Європі. Звіт показує, що оподаткування є ключовим засобом створення рівних умов для технологій опалення із застосуванням  відновлювальних джерел енергії.

"Амбітні інвестиції у виробничі потужності та науково-розробницькі дослідження дозволять світовому опалювальному і кліматичному лідеру Daikin Europe зміцнити своє ринкове та секторальне лідерство", наголошує Patrick Crombez, генеральний менеджер департаменту опалення та відновлюваних джерел енергії в Daikin Europe.

Сполучені Штати: Світовий кліматичний лідер Daikin, разом з п'ятьма іншими виробниками, співпрацюватиме з Міністерством Енергетики США для покращення продуктивності та енергоефективності теплових насосів для холодних кліматичних умов.

БЕЛЬГІЯ – Провідний кліматичний важковаговик Daikin презентує перший в світі високопродуктивний тепловий насос Altherma 3 R на холодоагенті R-32 типу спліт, що разом з опаленням та підготовкою побутової гарячої води, забезпечує також охолодження.

Німеччина має стати кліматично нейтральною через 24 роки. Мета програми 'Кліматична Нейтральність 2045' затверджена, але існує багато думок щодо способів її досягнення. Провідний світовий кліматичний та опалювальний виробник Daikin вимагає від нового федерального уряду чіткої прихильності до теплових насосів як ключової технології переходу на альтернативні джерела енергії.

Звіт про Сталий Розвиток Daikin 2021 року. Звіт про власну діяльність компанії значно сприяє розвитку екологічно безпечного суспільства.

БЕЛЬГІЯ: Авторитетний кліматичний виробник Daikin Europe додав опцію управління якістю повітря в приміщенні до своїх підлогових конвекторів теплового насоса Altherma.

Брюссель – Зелена Європа на крок ближче. Після розробки стратегії екологічно стійкішої Європи через Зелену Угоду (Green Deal) , Європейська Унія розпочинає її впровадження через пакет Fit for 55. Як один з найбільших у світі ринків з викидами CO2, Європейський пакет  Fit for 55 спрямований на скорочення викидів парникових газів в країнах Європейської Унії на 55% до 2030 року та досягнення чистого нульового рівня викидів до 2050 року.

Для більш широкого використання на ринку холодоагенту HFC-32, з обіцянкою вільного доступу приблизно до 300 патентів Daikin Industries, Ltd. ("Daikin"), компанія додала 123 нових патенти до заявлених патентів, включаючи надання вільного доступу до заявлених патентів, стосовно певного обладнання HVAC-R (опалення, вентиляція, кондиціонування та холодильне обладнання) з використанням однокомпонентного холодоагенту HFC-32 (R-32).

Велика Британія: Компанія Daikin UK, дочірнє підприємство авторитетного японського кліматичного виробника, детально презентуватиме цієї осені усі переваги теплових насосів відвідувачам Королівського Ботанічного Саду Temperate House Kew, розташованого у Лондонському боро Richmond upon Thames.

У новому нещодавньому звіті інтерактивного центру сприяння ефективним комплексним опалювальним та охолоджувальним рішенням European Celsius Initiative розглядається інтеграція масштабних теплових насосів у майбутні системи централізованого опалення. Передбачається, що поєднання централізованого опалення та теплових насосів відіграватиме ключову роль у майбутніх енергетичних системах, і, як прогнозується, у майбутніх системах централізованого теплопостачання більша кількість теплових насосів буде встановлена ​​в електромережах порівняно з сьогоднішніми.

Світовий кліматичний лідер Daikin представив практичний посібник з 4-етапного перетворення побутового опалення та кондиціювання повітря в житлових приміщеннях на Європейському континенті на більш екологічне. Мета – зменшення викидів СО2 у житлових будинках шляхом збільшення частки опалювальних та кондиціонерних систем на відновлюваних джерелах енергії до 40% до 2030 року, що відповідає підвищеній цілі скорочення викидів СО2 з 40% до 55% до 2030 року, як передбачено Європейським Кліматичним Регламентом від 21 квітня.

Для задоволення зростаючого ринкового попиту, провідний кліматичний важковаговик Daikin Europe додає виробничу лінію на своєму заводі Daikin Manufacturing Germany DMGG з метою збільшення обсягів виготовлення гідравлічних теплових насосів. Продовжуючи інвестувати в свої виробничі потужності з теплових насосів в Німеччині, Daikin демонструє свою прихильність до перетворення Європи на кліматично нейтральну економіку до 2050 року.

НІМЕЧЧИНА: Світовий опалювальний та кліматичний важковаговик Daikin інтенсифікує виробництво теплових насосів на своєму заводі в німецькому Güglingen через додання нової виробничої лінії.

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.