Теплові насоси повітря-повітря Daikin

Чому слід вибрати Теплові насоси повітря-повітря Daikin

Комфорт

Ваша система опалення та охолодження має бути помітною саме через належне виконання свого прямого призначення, та непомітною наскільки гучно вона це робить. Саме тому ми розробили наші внутрішні блоки для майже безшумної роботи. Всі наші внутрішні блоки можуть працювати нижче рівня шуму тихої розмови та, з 19 дБ, підлоговий блок Nexura, настінний Daikin Emura та серія FTXLS-K – навіть тихіше, ледь гучніше шелесту листя.

Енергоефективність А++

Теплові насоси Daikin, що призначені для найхолодніших кліматичних зон, демонструють відмінні показники сезонної ефективності. Коефіцієнт сезонної енергоефективності в режимі охолодження SEER -  до A++. Коефіцієнт сезонної енергоефективності в режимі опалення SCOP - до A++.

Надійність

Системи розроблені саме для холодного клімату та забезпечують найвищий рівень надійності. Наш інноваційний захист проти обмерзання та формування криги є гарантією відмінної опалювальної продуктивності навіть за зовнішньої температури -25°C.

Гнучкі конфігурації підходять для всіх будинків

Незалежно від того, шукаєте ви рішення для одного приміщення або систему для всього будинку, ми можемо задовольнити ваші потреби.

Підключення 1 внутрішнього блока до 1 зовнішнього блока

Нагрівання та охолодження 1 приміщення

Проста установка

Підключення до 9 внутрішніх блоків до 1 зовнішнього блока

Нагрівання та охолодження до 9 різних приміщень

Індивідуальне керування мікрокліматом у приміщеннях

Внутрішній блок будь-якого типу

Різні варіанти дизайну для вашого інтер'єру.
 •  

  Для холодних регіонів компанія Daikin удосконалила зовнішні блоки з тепловим насосом так, щоб вони витримували найсуворіші кліматичні умови при високому рівні енергоефективності. Завдяки унікальній конструкції теплообмінника поліпшено цикл відтанення, що знижує експлуатаційні витрати і забезпечує відсутність наростання льоду, та гарантує теплопродуктивність за температури зовнішнього повітря до -25°C.

 •  

  Зрозуміло, що дихати повітрям, очищеним від пилу, бактерій та інших шкідливих частинок, набагато краще та корисніше для вашого здоров’я. Саме тому всі внутрішні блоки Daikin оснащені двоетапною системою фільтрації. Повітря проходить через перший фільтр, що затримує частинки більшого розміру, наприклад пил. Опісля, повітря проходить через наш спеціальний титано-апатитовий фотокаталітичний очищаючий фільтр. Цей фільтр перехоплює мікроскопічні частинки, розкладає запахи та навіть деактивує бактерії та віруси. Таким чином, повітря, що ви вдихаєте, є насправді чистим.

 •  

  Додатковий пристрій WLAN дозволяє вам встановити і навіть розпланувати температуру з будь-якої локації за допомогою систем на ОС iOS або Android. Тобто ви можете керувати системою з-за меж вашого помешкання, або навіть встановлювати температуру на своїй дачі, що забезпечує оптимальне управління внутрішнім кліматом з одночасним енергозбереженням.

 •  

  Компанія Daikin Europe N.V. із задоволенням повідомляє, що систему Daikin Emura відзначено нагородами Reddot design award, German Design Award – Особлива Відзнака, Focus Open Silver, iF design award та Good Design Award. Daikin Emura оцінено міжнародним журі, що нагороджує печаткою якості тільки найбільш визначну продукцію завдяки її досконалому дизайну.

Функції і застосування

Теплові насоси для приватних будинків. Рішення навіть для найхолодніших регіонів.

Опалення

Охолодження

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.