Геотермальний тепловий насос Daikin Altherma

Чому слід вибрати Геотермальний тепловий насос Daikin Altherma

Комфорт

Технологія геотермального теплового насоса дозволяє використовувати енергію землі, температура якої на певній глибині не залежить від температури зовнішнього повітря. Таким чином Ваш найвищий комфорт буде безумовно забезпечений за будь-яких погодних умов, навіть найлютішою зимою.

Енергоефективність А++

Геотермальні теплові насоси Daikin Altherma працюють з використанням 80% поновлюваної енергії землі та 20% електроенергії, забезпечують опалення та ГВП з класом енергоефективності А++. Інвертор Daikin ефективно контролює швидкість обертання двигуна блока і забезпечує до 30% зниження енергоспоживання.

Надійність

Отримуючи енергію землі нижче поверхні, геотермальні теплові насоси відрізняються високою надійністю, навіть у найхолодніших кліматичних умовах. Температура товщі землі залишаються досить стабільною протягом усього року, що робить її ідеальним джерелом поновлюваної енергії.

Надійне джерело енергії з надр землі

Геотермальний тепловий насос Daikin Altherma використовує стабільне джерело геотермальної енергії та інверторну технологію теплового насоса Daikin для забезпечення опалення та гарячого водопостачання в будь-яких кліматичних умовах.
 • Джерело поновлюваної енергії – ґрунтовий вертикальний зонд або горизонтальний колектор;
 • Найвища сезонна ефективність завдяки нашій технології теплового насоса з інверторним керуванням;
 • Інтегрований внутрішній блок: блок підлогового типу «усе в одному», включно з баком побутової гарячої води;
 • Онлайн-контролер (опція): програма дозволяє управляти внутрішнім блоком локальною мережею або через інтернет, а також збирати дані про енергоспоживання.
 •  

  Технологія теплового насоса з інверторним керуванням від Daikin дозволяє збільшити сезонну ефективність на 20% порівняно з традиційними геотермальними тепловими насосами, що працюють у режимі старт/стоп. Більш висока температура розсолу під час безперервної роботи компресора, в умовах часткового навантаження.Cкорочення часу роботи резервного нагрівача завдяки підвищенню частоти обертання інверторного компресора.

 •  

  Управління за допомогою програми з використанням онлайн-контролера Daikin

  • регулюйте температуру в приміщенні, швидкість потоку повітря або режим роботи зі смартфона, де б ви не знаходились;
  • контролюйте енергоспоживання.

 •  

  • теплова енергія сонця як додаткове джерело: використання теплових сонячних колекторів для часткового або повного нагріву води для ГВП;
  • сумісність з фотовольтаїкою: використання електричної енергії, що генерується фотоелектричними сонячними панелями, для живлення теплового насоса.

 •  

  Це обладнання охоплює теплові навантаження 3–12 кВт, отже старі блоки 6–12 кВт можна замінити одним новим. Це не тільки гнучке, але й компактне рішення.

 •  

  Час монтажу зменшується до 5 годин завдяки компактній конструкції блока, що включає функцію опалення та розширювальний бак для розсолу.

Функції і застосування

Підходить для нових будинків і реконструкції

Опалення

Гаряче водопостачання

Онлайн-контролер

Підключення до фотовольтаїчних Панелей та мереж Smart Grid

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.