Високотемпературна система Daikin Altherma

Для заміни бойлера на рідкому паливі

Високотемпературна система Daikin Altherma забезпечує опалювання і ГВП для Вашого будинку. Ця система може прекрасно замінити традиційний бойлер і підключитися до існуючих трубопроводів. Тому високотемпературна система Daikin Altherma – ідеальне рішення при реконструкції. Спліт-система складається із зовнішнього і внутрішнього блоків, і може бути доповнена підключенням до сонячного колектору.Спліт-система

Спліт-система складається із зовнішнього та внутрішнього блоків

Зовнішній блок Daikin Altherma має тепловий насос, який витягає тепло з атмосферного повітря, що дає біля 2/3 корисного тепла, що поступає з надійного та безкоштовного джерела енергії.

Зовнішній блок витягає тепло з атмосферного повітря. Це тепло переноситься у внутрішній блок по трубах холодагенту.

Внутрішній блок отримує тепло, додатково підвищуючи температуру води до 80°C для радіаторного опалювання та побутового гарячого водопостачання. Унікальний підхід Daikin по застосуванню каскадного циклу до теплових насосів (один компресор в зовнішньому блоці/один у внутрішньому) забезпечує оптимальний рівень комфорту навіть при дуже холодній температурі атмосферного повітря без електричного резервного нагрівача.

Є блоки продуктивністю 11, 14 і 16 кВт. Якщо потрібно теплопродуктивності більше ніж 16 кВт, то можна поєднати декілька внутрішніх блоків з одним зовнішнім блоком, що дасть до 40 кВт нагріву.

Високотемпературна система Daikin Altherma виконує нагрів майже в 3 рази ефективніше в порівнянні з традиційною системою опалювання, грунтованою на викопному паливі або електриці. Таким чином, можна понизити експлуатаційні витрати, отримуючи при цьому стійко високий рівень комфорта.*

* COP(коефіцієнт корисної дії) до 3,08

Бак ГВП

Висока температура води, що забезпечується системою Daikin Altherma, ідеально підходить для нагріву побутової води без застосування додаткового електричного нагрівача. Швидкий нагрів води для побутових потреб також має на увазі
необхідність підбору бойлера меншої потужності. Для сім’ї з 4 чоловік, стандартний бак є найкращим рішенням. У разі виникнення необхідності у більшому об’ємі гарячої води, є також більш місткий бак.

Нагрівачі

Високотемпературна система Daikin Atherma створена для роботи тільки з високотемпературними радіаторами різних розмірів і форм, що дозволяє задовольнити вимогам будь-якого інтер’єру. Наші радіатори мають функцію індивідуального управління або регулювання при допомозі програми управління центральним опалюванням.

Адаптер сонячного колектора

Високотемпературна система опалювання Daikin Altherma може додатково використати сонячну енергію для нагрівання води. Якщо сонячна енергія потрібна не відразу, спеціальний бак для гарячої води (EKHWP) може накопичувати великі кількості нагрітої води впродовж дня для подальшого використання в побуті або для опалювання.

ЗОВНІШНІЙ І ВНУТРІШНІЙ БЛОК

ЗОВНІШНІЙ БЛОК

Високотемпературна система Daikin Altherma використовує 100% термодинамічної енергії для досягнення температури води 80°C без використання додаткового нагрівача.

Інверторне управління також означає велику економію!

Інвертор постійно адаптує систему відповідно до фактичної потреби в нагріві. Немає необхідності змінювати установки: запрограмована температура підтримується оптимально і незалежно від зовнішніх і внутрішніх умов таких як рівень сонячного світла, кількість людей в приміщенні, і так далі. Це забезпечує прекрасний комфорт і підвищує термін служби системи, оскільки вона працює тільки тоді, коли це необхідно, і дає додаткову 30%-ную економію енерговитрат в порівнянні з неінверторними тепловими насосами.

Каскадна технологія Daikin AlthermaВисока продуктивність, 3 кроки: 1. Зовнішній блок витягає тепло з атмосферного повітря. Це тепло передається на внутрішній блок через холодагент R – 410A.
 2. Внутрішній блок отримує тепло додатково підвищуючи температуру з допомогою холодагенту R – 134a
 3. Тепло передається від контуру холодоагенту R-134a на

  водяний контур. Завдяки унікальній каскадної
  конструкції компресора можна забезпечити
  температуру води до 80 ° C без використання
  додаткового резервного нагрівача.

ВНУТРІШНІЙ БЛОК

Для систем тільки з нагрівом. Завдяки каскадній технології, резервний нагрівач не потрібен.Бак ГВП

Daikin пропонує бак ГВП, який задовольнить будь-які побажання Ваших покупців, будь то просто побажання мати бак ГВС або побажання скористатися сонячною енергією.

Внутрішній блок і бак ГВП можуть бути встановлені один на одного, щоб заощадити займану площу, якщо місце установки не обмежує монтаж по висоті.EKHTS: Бак ГВП

 • Пропонується у варіантах 200 і 260 л
 • Ефективний нагрів: від 10°C до 50°C всього за 60 хвилин*
 • Втрати теплоти зведені до мінімуму завдяки високоякісній ізоляції
 • З відповідними інтервалами внутрішній блок може нагрівати воду до 60°C щоб уникнути ризику зростання бактерій.

* Проведені випробування зовнішнього блоку 16кВт при температурі атмосферного повітря 7°C, бак 200л. 1. Підключення для гарячої води
 2. Трійник(місцеве постачання)
 3. Підключення для клапана скидання тиску
 4. Клапан скидання тиску (місцеве постачання)
 5. Отвір для рециркуляції
 6. Патрубок терморегулятора
 7. Підключення для подання води
 8. Теплообмінник
 9. Підключення для поворотної води
 10. Підключення для холодної води
 11. Терморегулятор
 12. Анод
 13. Заглушки
 14. Заглушки

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО СОНЯЧНОГО КОЛЕКТОРАСонячні колектори

В середньому упродовж усього року сонце дає нам половину необхідної енергії для безкоштовного нагріву побутової води до відповідного рівня. Високоефективні колектори перетворять усю короткохвильову сонячну енергію в тепло завдяки своєму високоселективному покриттю. Колектори можуть встановлюватися на черепичних покрівлях.

Робота

Сонячні колектори заповнюються тільки водою, коли є досить сонячного тепла. В цьому випадку обидва насоса швидко включаються і заповнюються колектори водою з бака-накопичувача. Після заповнення, яке триває менше хвилини, один з насосів вимикається, а інший насос підтримує циркуляцію води.

Система без тиску

Якщо рівень сонячної енергії недостатній або для геліотермічного бака не потрібно більше тепла поживний насос відключається, і вся вода геліотермічної системи зливається у бак-накопичувач.  Додавання антифризу не є необхідним, оскільки,  якщо установка не використовується, то поверхні колектора не заповнюються водою – ще одна екологічна перевага!

EKHWP: бак ГВС.

Бак побутової гарячої води має дві секції: верхню, завжди гарячу секцію – зону активної води – і нижню, холоднішу секцію – сонячну зону.

 1. Активна вода нагрівається у верхній секції бака-накопичувача. Висока температура в цій зоні забезпечує достатню кількість гарячої води для споживання.
 2. Сонячні колектори працюють ефективніше, коли через них протікає холодна вода. Тому вода, що подається безпосередньо на сонячні колектори в режимі використання сонячної енергії, зберігається у сонячній зоні.

ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ

Системний пульт управлінняЧерез інтерфейс користувача високотемпературна система нагріву регулюється 2 способами.

Плавна зміна температури залежно від погоди

Коли функція плавної зміни температури ввімкнута, то задане значення температури води на виході залежатиме від температури зовнішнього повітря. При низьких температурах зовнішнього повітря температура води на виході підвищуватиметься, щоб забезпечити підвищену потребу приміщення опалюванні. При більш високих температурах, температура води на виході знижуватиметься для економії енергії.

Регулювання термостатом

Завдяки інтерфейсу користувача Daikin Altherma зі вбудованим датчиком температури, можна легко, швидко і зручно регулювати температуру до ідеального рівня.

Легкий в управлінні інтерфейс користувача для високотемпературних систем гарантує забезпечення комфорту, а також:

 • Опалювання
 • Тихий режим
 • Функція затримки включення
 • Функція дезинфекції
 • Функція Вимк
 • Програмований таймер
 • Режим нагріву побутової води

Додатковий кімнатний терморегулятор

Терморегулятор вимірює кімнатну температуру і обмінюється даними безпосередньо з інтерфейсом користувача.

На ЖК екрані кімнатного терморегулятора оперативно відображається необхідна інформація про налаштування системи Daikin Altherma. Користувач може легко управляти різними меню з наступними основними функціями і режимами:

 • Налаштування температури приміщення на підставі вимірів вбудованого або зовнішнього датчика
 • Функція Вимк (з інтегрованою функцією захисту від заморожування)
 • Функціональний режим відпустки
 • Комфорт і режими скороченої роботи
 • Час (день і місяць)
 • Програмований тижневий таймер з 2 визначуваними користувачем і 5 заданими програмами, з можливістю програмування до 12 дій протягом доби
 • Функція блокування
 • Установка обмежень. Монтажник може змінити максимальні і мінімальні межі
 • Захист температури на рівні підлоги *

* тільки у комбінації з EKRTETS.

Технічні характеристики

Підлоговий блок

ВНУТРІШНІЙ БЛОК EKHBRD011ACV1 EKHBRD014ACV1 EKHBRD016ACV1
Корпус Колір Сірий металік
Матеріал Листова сталь
Розміри Блок ВхШхГ мм 705x600x695
Вага Блок кг 144,25
Робочий діапазон Нагрів Темп. зовн. пов. Мін-Макс. °C -20-20
Сторона води Мін-Макс. °C 25-80
ГВП Темп. зовн. пов. Мін-Макс. °CDB -20-35
Сторона води Мін-Макс. °C 25–80
Холодоагент Тип R-134а
Заправка кг 3,2
Рівень звукового тиску Ном. дБА 43 / 46 45 / 46 46 / 46
Нічний тихий режим роботи Рівень 1 дБА 40 43 45
Електроживлення Назва V1
Фаза 1-
Частота Гц 50
Напруга В 220-240
Струм Рекомендовані запобіжники А 25

 

ВНУТРІШНІЙ БЛОК EKHBRD011ACV1 EKHBRD014ACV1 EKHBRD016ACV1
Корпус Колір Сірий металік
Матеріал Листова сталь
Розміри Блок ВхШхГ мм 705x600x695
Вага Блок кг 144,25
Робочий діапазон Нагрів Темп. зовн. пов. Мін-Макс. °C -20-20
Сторона води Мін-Макс. °C 25-80
ГВП Темп. зовн. пов. Мін-Макс. °CDB -20-35
Сторона води Мін-Макс. °C 25–80
Холодоагент Тип R-134а
Заправка кг 3,2
Рівень звукового тиску Ном. дБА 43 / 46 45 / 46 46 / 46
Нічний тихий режим роботи Рівень 1 дБА 40 43 45
Електроживлення Назва V1
Фаза 1-
Частота Гц 50
Напруга В 220-240
Струм Рекомендовані запобіжники А 25

 

ВНУТРІШНІЙ БЛОК EKHBRD011ACY1 EKHBRD014ACY1 EKHBRD016ACY1
Корпус Колір Сірий металік
Матеріал Листова сталь
Розміри Блок ВхШхГ мм 705x600x695
Вага Блок кг 147,25
Робочий діапазон Нагрів Темп. зовн. пов. Мін-Макс. °C -20-20
Сторона води Мін-Макс. °C 25-80
ГВП Темп. зовн. пов. Мін-Макс. °CDB -20-35
Сторона води Мін-Макс. °C 25–80
Холодоагент Тип R-134а
Заправка кг 3,2
Рівень звукового тиску Ном. дБА 43 / 46 45 / 46 46 / 46
Нічний тихий режим роботи Рівень 1 дБА 40 43 45
Електроживлення Назва Y1
Фаза 3-
Частота Гц 50
Напруга В 380-415
Струм Рекомендовані запобіжники А 16

 

ВНУТРІШНІЙ БЛОК EKHBRD011ACY1 EKHBRD014ACY1 EKHBRD016ACY1
Корпус Колір Сірий металік
Матеріал Листова сталь
Розміри Блок ВхШхГ мм 705x600x695
Вага Блок кг 147,25
Робочий діапазон Нагрів Темп. зовн. пов. Мін-Макс. °C -20-20
Сторона води Мін-Макс. °C 25-80
ГВП Темп. зовн. пов. Мін-Макс. °CDB -20-35
Сторона води Мін-Макс. °C 25–80
Холодоагент Тип R-134а
Заправка кг 3,2
Рівень звукового тиску Ном. дБА 43 / 46 45 / 46 46 / 46
Нічний тихий режим роботи Рівень 1 дБА 40 43 45
Електроживлення Назва Y1
Фаза 3-
Частота Гц 50
Напруга В 380-415
Струм Рекомендовані запобіжники А 16

 

ЗОВНІШНІЙ БЛОК ERSQ011AV1 ERSQ014AV1 ERSQ016AV1
Теплопродуктивність Ном. кВт 11/11/11 14/14/14 16/16/16
Споживана потужність Нагрів Ном. кВт 3,57/4,40/2,61 4,66/5,65/3,55 5,57/6,65/4,31
COP 3,08/2,50/4,22 3,00/2,48/3,94 2,88/2,41/3,72
Розміри Блок ВхШхГ мм 1.345x900x320
Вага Блок кг 120
Робочий діапазон Нагрів Мін-Макс. °CWB -20-20
ГВП Мін-Макс. °CDB -20-35
Холодоагент Тип R-410A
Заправка кг 4,5
Рівень звукової потужності Нагрів Ном. дБА 68 69 71
Рівень звукового тиску Нагрів Ном. дБА 52 53 55
Електроживлення Назва / Фаза / Частота / Напруга Гц / В V1/1-/50/220-440
Струм Рекомендовані запобіжники А 25

 

ЗОВНІШНІЙ БЛОК ERRQ011AV1 ERRQ014AV1 ERRQ016AV1
Теплопродуктивність Ном. кВт 11 / 11 14 / 14 16 / 16
Споживана потужність Нагрів Ном. кВт 3,57 / 4,40 4,66 / 5,65 5,57 / 6,65
COP 3,08 / 2,50 3,00 / 2,48 2,88 / 2,41
Розміри Блок ВхШхГ мм 1.345x900x320
Вага Блок кг 120
Робочий діапазон Нагрів Мін-Макс. °CWB -20-20
ГВП Мін-Макс. °CDB -20-35
Холодоагент Тип R-410A
Заправка кг 4,5
Рівень звукової потужності Нагрів Ном. дБА 68 69 71
Рівень звукового тиску Нагрів Ном. дБА 52 53 55
Електроживлення Назва / Фаза / Частота / Напруга Гц / В V1/1-/50/220-240
Струм Рекомендовані запобіжники А 25

 

ЗОВНІШНІЙ БЛОК ERSQ011AY1 ERSQ014AY1 ERSQ016AY1
Теплопродуктивність Ном. кВт 11/11/11 14/14/14 16/16/16
Споживана потужність Нагрів Ном. кВт 3,57/4,40/2,61 4,66/5,65/3,55 5,57/6,65/4,31
COP 3,08/2,50/4,22 3,00/2,48/3,94 2,88/2,41/3,72
Розміри Блок ВхШхГ мм 1.345x900x320
Вага Блок кг 120
Робочий діапазон Нагрів Мін-Макс. °CWB -20-20
ГВП Мін-Макс. °CDB -20-35
Холодоагент Тип R-410A
Заправка кг 4,5
Рівень звукової потужності Нагрів Ном. дБА 68 69 71
Рівень звукового тиску Нагрів Ном. дБА 52 53 55
Електроживлення Назва / Фаза / Частота / Напруга Гц / В Y1/3-/50/380-415
Струм Рекомендовані запобіжники А 16

 

ЗОВНІШНІЙ БЛОК ERRQ011AY1 ERRQ014AY1 ERRQ016AY1
Теплопродуктивність Ном. кВт 11 / 11 14 / 14 16 / 16
Споживана потужність Нагрів Ном. кВт 3,57 / 4,40 4,66 / 5,65 5,57 / 6,65
COP 3,08 / 2,50 3,00 / 2,48 2,88 / 2,41
Розміри Блок ВхШхГ мм 1.345x900x320
Вага Блок кг 120
Робочий діапазон Нагрів Мін-Макс. °CWB -20-20
ГВП Мін-Макс. °CDB -20-35
Холодоагент Тип R-410A
Заправка кг 4,5
Рівень звукової потужності Нагрів Ном. дБА 68 69 71
Рівень звукового тиску Нагрів Ном. дБА 52 53 55
Електроживлення Назва / Фаза / Частота / Напруга Гц / В Y1/3-/50/380-415
Струм Рекомендовані запобіжники А 16

 

ВНУТРІШНІЙ БЛОК EKHBRD011ACV1 EKHBRD014ACV1 EKHBRD016ACV1
Корпус Колір Сірий металік
Матеріал Листова сталь
Розміри Блок ВхШхГ   мм 705x600x695
Вага Блок кг 144,25
Робочий діапазон Нагрів Темп. зовн. пов. Мін-Макс. °C -20 (9)-20 (9)
Сторона води Мін-Макс. °C 25–80
ГВП Темп. зовн. пов. Мін-Макс. °CDB -20-35
Сторона води Мін-Макс. °C 25–80
Холодоагент Тип R-134а
Заправка кг 3,2
Рівень звукового тиску Ном. дБА 43 (1) / 46 (2) 45 (1) / 46 (2) 46 (1) / 46 (2)
Нічний тихий режим роботи Рівень 1 дБА 40 (1) 43 (1) 45 (1)
Електроживлення Назва V1
Фаза 1-
Частота Гц 50
Напруга В 220-240
Струм Рекомендовані запобіжники А 25

 

ВНУТРІШНІЙ БЛОК EKHBRD011ACY1 EKHBRD014ACY1 EKHBRD016ACY1
Корпус Колір Сірий металік
Матеріал Листова сталь
Розміри Блок ВхШхГ   мм 705x600x695
Вага Блок кг 147,25
Робочий діапазон Нагрів Темп. зовн. пов. Мін-Макс. °C -20 (9)-20 (9)
Сторона води Мін-Макс. °C 25–80
ГВП Темп. зовн. пов. Мін-Макс. °CDB -20-35
Сторона води Мін-Макс. °C 25–80
Холодоагент Тип R-134а
Заправка кг 3,2
Рівень звукового тиску Ном. дБА 43 (1) / 46 (2) 45 (1) / 46 (2) 46 (1) / 46 (2)
Нічний тихий режим роботи Рівень 1 дБА 40 (1) 43 (1) 45 (1)
Електроживлення Назва Y1
Фаза 3-
Частота Гц 50
Напруга В 380-415
Струм Рекомендовані запобіжники А 16

 

ЗОВНІШНІЙ БЛОК EMRQ8A EMRQ10A EMRQ12A EMRQ14A EMRQ16A
Теплопродуктивність Ном. кВт 22,4 28 33,6 39,2 44,8
Холодопродуктивність Ном. кВт 20 25 30 35 40
Розміри Блок | ВхШхГ мм 1.680×1.300×765
Вага Блок кг 331 339
Робочий діапазон Нагрів Мін-Макс. °CWB -15-20
ГВП Темп. зовн. пов. Мін-Макс. °CDB -15-35
Охолодження Мін-Макс. °CDB 10-43
Холодоагент Тип R-410A
Підключення труб Рідина НД мм 9,52 12,7
Газ НД мм 19,1 22,2 28,6
Газ високого тиску НД мм 15,9 19,1 22,2
Довжина труби Зовніш. – Внутр. Макс. м 100
Система Еквів. м 120
Загальна довжина трубопроводів Система Фактична м 300
Рівень звукової потужності Нагрів Ном. дБА 78 80 83 84
Рівень звукового тиску Нагрів Ном. дБА 58 60 62 63
Електроживлення Фаза/Напруга В 3-/380-415

Сонячний колектор

Сонячний колектор EKSH26P EKSV21P EKSV26P
Розміри Блок ВхШхГ мм 1.300×2.000×85 2.000×1.006×85 2.000×1.300×85
Вага Блок кг 42 35 42
Об’єм л 2,1 1,3 1,7
Поверхня Зовнішня м2 2,6 2,01 2,6
Отвір м2 2,350 1,79 2,35
Поглинач м2 2,360 1,8 2,36
Покриття Мікро-терм (поглинання макс. 96%, випромінювання прибл. 5% + / -2%)
Поглинач Набір мідних труб, зварених з алюмінієвою пластиною лазерним зварюванням
Полірування Одностороннє армоване скло, пропускання +/- 92%
Допустимий кут зводу Мін—Макс. ° 15—80
Робочий тиск Макс. бар 6
Температура при зупиненні Макс. °C 200
Тепловий ккд ефективність колектора з нульовими втратами μ0 %

Геліотермічна система без тиску

ВНУТРІШНІЙ БЛОК EKSRPS3
Установка На стороні бака
Розміри Блок ВхШхГ мм 815x230x142
Тепловий ккд ефективність колектора з нульовими втратами μ0 %
Управління Тип Цифровий контролер перепаду температур
Споживання енергії Вт 2
Датчик Датчик температури сонячної панелі Pt1000
Датчик бака-накопичувача PTC
Датчик зворотного поСтруму PTC
Датчик вхідний температури і датчик витрати Сигнал напруги (3,5 В пост.ст.)
Електроживлення Напруга В 230

Бак ГВП

Бак ГВП EKHTS200AC EKHTS260AC
Корпус Колір Сірий металік
Матеріал Оцинкована сталь (Листова сталь)
Розміри Блок

Інтегрований у внутрішній блок

ВxШxГ

мм 2.010x600x695 2.285x600x695
Вага Блок Пустий кг 70 78
Бак Об’єм води л 200 260
Матеріал Нержавіюча сталь (EN 1.4521)
Максимальна температура води °C 75
Ізоляція (теплові втрати) кВт г/24г 1,2 1,5
Теплообмінник Кількість  
Матеріал труби Сталь-дуплекс (EN 1.4162)
Лицьова сторона м2 1,56
Внутрішній об’єм теплообмінника л 7,5

Бак ГВП для підключення сонячного колектору без тиску

Бак ГВП EKHWP300B EKHWP500B
Розміри Блок Висота мм 1.640 1.640
Ширина мм 595 790
Глибина мм 615 790
Вага Блок Пустий кг 59 93
Бак Об’єм води л 300 500
Максимальна температура води °C 85
Ізоляція Теплові втрати кВт г/24г 1,3 1,4
Теплообмінник ГВП Матеріал труби Нержавіюча сталь
Лицьова сторона м2 5,8 6
Внутрішній об’єм теплообмінника л 27,9 29
Робочий тиск бар 6
Середня вихідна питома теплова потужність W/K 2.790 2.900
Зарядка Матеріал труби Нержавіюча сталь
Лицьова сторона м2 2,7 3,8
Внутрішній об’єм теплообмінника л 13,2 18,5
Робочий тиск бар 3
Середня вихідна питома теплова потужність W/K 1.300 1.800
Додатковий

сонячний

нагрів

Матеріал труби Нержавіюча сталь
Лицьова сторона м2 0,5
Внутрішній об’єм теплообмінника л 2,3
Робочий тиск бар 3
Середня вихідна питома теплова потужність W/K 280